Чоловік помер від укусів шершнів, не доїхавши до найближчої амбулаторії

Чоловік помер від укусів шершнів, не доїхавши до найближчої амбулаторії
в Новини

У селі Балаклея, через чисельні укуси шершнів загинув 31-річний чоловік, який приїхав працювати до Смілянського району з Городища, інформує речник УДСНС у Черкаській області Костянтин Проценко на своїй сторінці у “Facebook”.

Чоловік у складі бригади лісорубів працював на лісоповалі в одному з лісництв. Трагедія сталася під час планової вирубки, коли бригада повалила дерево в дуплі якого знаходилося гніздо шершнів.

Шершні одразу атакували усіх присутніх на ділянці людей, проте потерпілий опинився найближче до розореного гнізда шершнів, тому найбільша кількість розлючених комах атакувала саме його. Чоловік намагався втекти, проте отримавши упродовж кількох хвилин кілька десятків укусів в область голови та шиї втратив свідомість та впав. 

Укуси шершнів виявилися настільки масованими та отруйними, що 31-річний чоловік помер у автомобілі по дорозі до амбулаторії найближчого села Балаклея, куди його привезли колеги.

Фельдшер сільської амбулаторії, куди було доставлено потерпілого чоловіка, нічим не змогла допомогти і лише констатувала смерть чоловіка.

З огляду на цю трагедію, Костянтин Проценко звернувся до жителів області бути уважними та обережними при проведенні кровельних робіт, зборі ягід та фруктів а також під час сезону «солодких» закаток. Ці та інші комахи літають там, де в повітрі велика концентрація цукру. Однак зіткнутися з цими комахами можна де завгодно, адже вони мешкають в лісах, в дерев’яних спорудах, бджолиних вуликах та дуплах дерев. Шершні особливо агресивні наприкінці літа та восени, оскільки заготівля та збереження зібраного меду – основа подальшого виживання усього рою.