Чоловік, який вдарив поліцейського, сидітиме під домашнім арештом

Чоловік, який вдарив поліцейського, сидітиме під домашнім арештом
в Новини

Завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом умисного заподіяння працівникові правоохоронного органу побоїв у зв’язку з виконанням цим працівником службових обов’язків (ч. 2 ст. 345 Кримінального кодексу України) та скеровано до суду обвинувальний акт відносно мешканця Черкас. Про це повідомляє Черкаська окружна прокуратура.

Інцидент стався 1 січня 2022 року в Черкасах біля КЗ «Черкаський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей Черкаської обласної ради «Теплий дім».

Обвинувачений, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, вийшов на проїжджу частину вулиці Чайковського та перешкоджав руху автомобіля.

Припинити хуліганські дії порушника громадського порядку намагалися працівники патрульної поліції, які прибули на місце події, однак чоловік поводився агресивно, не реагував на зауваження патрульних, висловлювався нецензурними словами. Під час врегулювання конфлікту зловмисник наніс декілька ударів правоохоронцям. Стосовно обвинуваченого обрано запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту.