Чоловіка, який намагався вбити своїх дітей, засудили до 11 років позбавлення волі

Чоловіка, який намагався вбити своїх дітей, засудили до 11 років позбавлення волі
в Новини

Ватутінський міський суд визнав винним 37-річного жителя Черкащини у вчиненні замаху на умисне вбивство двох малолітніх дітей. Йому призначено покарання – 11 років позбавлення волі.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Черкаської області.

Нагадаємо, 37-річний Сергій із Заліського Тальнівського району 28 серпня накинувся на власних дітей. 10-річну Карину – доньку дружини від попереднього шлюбу, вдарив ножем у живіт, а власного трирічного сина Іллю вкинув до криниці. Сам заховався в кущах.

Прокуратура довела, що обвинувачений наприкінці літа 2019 року, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, за місцем свого проживання, умисно наніс 10-річній падчерці удари ножем в різні частини тіла, чим спричинив дитині численні тілесні ушкодження, а 3-річного сина вкинув у криницю глибиною близько 25 метрів, у зв’язку з чим хлопчик отримав різного ступеня тілесні ушкодження. Після вчинення злочину, чоловік залишив дітей у безпорадному стані та з місця події втік, боячись бути викритим.

Однак злочин не було доведено до кінця з причин, які не залежали від його волі, оскільки смерть дітей від отриманих тілесних ушкоджень не настала. Їх виявили родичі і потерпілим дітям була своєчасно надана медична допомога.