Чоловіка звільнено від кримінальної відповідальності за те, що виявив таки бажання проходити військову службу

в Новини

Ухвалою Драбівського районного суду місцевого жителя звільнено від кримінальної відповідальності за вчинення злочину, передбаченого ст. 336 (ухилення від призову за мобілізацією) КК України, а кримінальне провадження закрито у зв’язку із зміною обстановки.

Установлено, що чоловік у вересні минулого року, після медичного огляду та визнання придатним до військової служби, отримав повістку з вимогою з’явитися до військової частини для проходження військової служби за мобілізацією. У подальшому, прибувши до Драбівського районного військового комісаріату за викликом, умисно, без поважних причин покинув його територію та на військову службу не з’явився, ухилившись від призову за мобілізацією.

Крім того, він без дозволу посадової особи тимчасово змінив своє місце проживання та виїхав у м. Черкаси на заробітки.

У ході судового розгляду підсудний свою вину у вчиненні злочину визнав повністю і заявив клопотання про звільнення його від кримінальної відповідальності на підставі ст. 48 КК України та закриття провадження відносно нього, оскільки останній виявив бажання проходити військову службу і чекає на повістку для направлення його до військової частини.

Рішенням суду клопотання підсудного задоволено.

Наразі він добровільно направлений до діючої частини збройних сил для участі в антитерористичній операції на Сході України.

Прес-служба прокуратури Черкаської області