
До шести років позбавлення волі засудили 19-річного черкасця за збут наркотиків

У 15 школах та 10 садочках Черкас цього року відремонтують укриття

У Черкасах засудили злочинця, який проник у школу

«Життя з чистої сторінки: перезавантаження»: безкоштовний тренінг для ВПО проведуть у Черкасах

Черкаський спортсмен здобув третю медаль на Чемпіонаті світу

Синоптики розповіли, яка погода буде на Черкащині в лютому

У Черкаській обласній лікарні потребують донорів крові

На одній із вулиць міста черкащанин знайшов артилерійський снаряд

До притулку повернули трьох неповнолітніх втікачок

ЗСУ знищили ще два літаки, один гелікоптер та шість БПЛА ворога

До Черкас приїхав міністр освіти України

Загиблому начальнику поліції Черкащини встановили меморіальну дошку

Через пожежі, викликані необережністю під час куріння, одна людина загинула, одна – постраждала

Новий очільник поліції Черкащини закцентує увагу на нерозкритих убивствах та боротьбі з наркозлочинністю
- Видання Вичерпно
- Новини
- До шести років позбавлення волі засудили 19-річного черкасця за збут наркотиків
Чому я пишаюся тим, що я українець
15 квітня 2015 року в Черкаському обласному молодіжному ресурсному центрі, за підтримки Управління у справах сім’ї, молоді та спорту ЧОДА та ВНЗ м. Черкаси відбувся публічний захист творчих робіт у рамках конкурсу патріотичних творів «Чому я пишаюсь тим, що я українець», інформує прес-служба Черкаського обласного молодіжного ресурсного центра.
У конкурсі взяла участь студентська молодь віком від 16 до 22 років із різних навчальниї закладів міста: ЧДТУ, ЧНУ ім. Б. Хмельницького, СУЕМ, Черкаської філії КНУКІМ, ЧІПБ ім. Героїв Чорнобиля та КЕПК.
Свою любов до України кожен учасник доводив по-різному. Хтось розповідав історії з життя, наводив приклади з дитинства, садочка, школи, хтось читав вірші, презентував наукові напрацювання. Та не історіями єдиними дивували конкурсанти, а ще й патріотичними піснями. Доповнила свій виступ музичним супроводом студентка 1 курсу ЧДТУ Марина Бондаренко,отримавши схвальні відгуки від присутніх.
Розчулила ж конкурсну комісію студенка 2 курсу Черкаського бізнес-коледжу Марина Бердник. Дівчина розповіла історію свого життя. Що родом із Горлівки (Донеччина), як раптом у її розмірене та спокійне життя увірвалась війна. Як тоді військові та бойовики попередили населення, що відбуватиметься зачистка і чим менше людей залишиться у місті, тим менше жертв буде у підсумку. Як гнів і ненависть панували усюди: на роботі і в навчальному процесі, в колективі, між вчорашніми друзями, в сім’ях і родинах. «Люди були, наче зомбі: вони, ніби в трансі, молилися на Росію і кляли все, що нагадувало Україну. Виявлення патріотизму, навіть у найменшій мірі, було небезпечним для життя!» − згадує Марина.
Кажуть: «Коли щось втрачаєш, починаєш більше цінувати». Тому ці діти, діти АТО, як ніхто знають чому люблять свій край та свою країну.
Тож, давайте пишатися тим, що ми українці, адже кожен із нас це невід’ємна часточка величної та незламної держави – України!