Чотири слідчі на Черкащині не пройшли люстраційну перевірку

в Новини

Слідчі Соснівського та Придніпровського райвідділів міліції не пройшли люстраційну перевірку й звільнені з орагнів внутрішніх справ. Про це повідомив у “Фейсбуці” начальник управління МВС України в Черкаській області Владислав Пустовар. 

 – В продовження до теми люстрації: як я вже писав триває другий етап люстрації серед працівників міліції. Відповідно до Закону України «Про очищення влади» матеріали на співробітників міліції області надіслані для перевірки до Управління юстиції, Державної фіскальної служби, СБУ та прокуратури. Кожен співробітник міліції, який не пройде перевірку, повинен бути звільнений з органів внутрішніх справ України протягом трьох діб.

Інформацію щодо слідчих, які приймали рішення по «майданівським» справам до УМВС надає прокуратура, так як вони є утримувачами та адміністраторами Єдиного реєстру досудових розслідувань, і саме вони надають інформацію про користувачів ЄРДР (слідчих) які вносили в базу даних інформацію по певним справам.

Почали отримувати перші відповіді по перевіркам. Маємо перші матеріали з прокуратури на чотирьох слідчих, які не пройшли перевірку. Це слідчі Соснівського та Придніпровського райвідділів міліції.

Сьогодні, відповідно до Закону України «Про очищення влади», їх звільнено з органів внутрішніх справ, – написав Владислав Пустовар.