Чотирьохрічна справа Артура Савіна: чиновник наполягає на своїй невинуватості

Чотирьохрічна справа Артура Савіна: чиновник наполягає на своїй невинуватості
в Новини

Директор Департаменту архітектури, містобудування та інспектування Черкаської міської ради Артур Савін досі залишається фігурантом кримінальної справи, яку порушили ще в 2017 році. Про це Савін повідомив у студії “Вичерпно”.

Нагадаємо, в 2017 році Артура Савіна затримали під час одержання неправомірної вигоди в сумі 105 тис. грн від фізичної особи-підприємця. Він нібито вимагав гроші за сприяння в укладанні договорів про виконання проєктно-вишукувальних робіт між департаментом та ФОПом, а також за підписання актів виконаних робіт за цими договорами. Загалом за свої “послуги” чиновник вимагав 365 тис. грн. Савіна тоді взяли під варту, а після внесення застави в розмір 104 тисячі гривень – відпустили.

 “У мене та моєї мами було проведено багато обшуків. Генеральна прокуратура та співробітники СБУ були подивовані, коли в людини, яка займає таку посаду, не знайшли ні доларів, ні золота, ні інших коштовностей. Я проживаю в половині будинку на території площею дві сотки”, – зазначив Савін.

Нині ж суд по справі досі триває, заслуховують матеріали прокуратури. За словами Савіна, він впевнений у своїй невинуватості і спокійно відвідує судові засідання, заслуховує докази та спростовує їх за наявності контраргументів тощо.

“Часто такі справи є замовними. Іноді під час спілкування зі своїми колегами, яких ти знаєш багато років, складно фільтрувати свої розмови відносно допомоги, яку ти готовий надати в разі нормального виконання своєї роботи. Ті чи ті слова можуть бути по-різному інкриміновані слідством і визнаватися як кримінальне правопорушення”, – розповів Савін.