Чотирьох громадян Вірменії примусово повернуть додому

Чотирьох громадян Вірменії примусово повернуть додому
в Новини

На території автовокзалу м. Звенигородка працівниками Звенигородського відділу УДМС у Черкаській області виявлено трьох громадян Республіки Вірменія, інформує пресслужба Міграційної служби в Черкаській області.

Під час перевірки документів установлено, що 24-річний, 37-річний та 39-річний іноземці проживають на території України без документів, які дають право на тимчасове чи постійне проживання, та перебувають понад дозволений строк на території України.

Громадяни Вірменії пояснили, що прибули в м. Звенигородка для зустрічі з родичем, який їх очікує в одному з місцевих закладів відпочинку. Як виявилося, їхній 28-річний співвітчизник також знаходиться в Україні з порушенням дозволеного строку перебування, тобто понад 90 днів протягом 180 днів.

На іноземців склали протоколи про вчинення адміністративних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 203 КУпАП та наклали штраф по 1700 грн. Відповідно до прийнятих рішень про примусові повернення іноземцям встановлений місячний термін для залишення території України.