Поширити

Цієї ночі Черкащину знову атакували ворожі “шахеди”

Цієї ночі Черкащину знову атакували ворожі “шахеди”

Із ночі на Черкащині лунали повітряні тривоги. Увесь цей час наші оборонці були на варті.

Про це повідомив очільник Черкаської ОВА Ігор Табурець. 

За попередніми даними, в межах області знищено чотири ворожих БпЛА. 

Звернень до екстрених служб щодо травмованих чи пошкодження майна не було.

Нагадаємо, що відсьогодні по-новому працює система оповіщення в області. 

Реклама