Цього року навчання в черкаських школах закінчать 1 337 дітей.
Про це під час ефіру в студії видання “ВиЧЕрпно” розповіла заступниця міського голови Черкас Анастасія Чубіна.
Відомо, що у 2024 році випускників на сотню більше, аніж було торік.
Варто зауважити, що цьогоріч близько 90 учнів закінчують школи із золотими медалями.
“Ми радіємо, що попри такі важкі часи, що в місті Черкаси є тенденція до збільшення кількості школярів. Ми змогли надати дітям якісні освітні послуги й зробити все для того, аби хлопці й дівчата закінчили саме українські школи”, — зазначає Анастасія Чубіна.
У студії видання “ВиЧЕрпно” заступниця міського голови Черкас розповіла, що цьогоріч, замість традиційного святкування випускного, у Черкасах відбудеться марш подяки Збройним Силам України.
Раніше ми повідомляли, що у зв’язку зі збройною агресією рф 2 533 школярів із Черкас наразі все ще проживають та навчаються за кордоном.