Цьогорічні проєкти-переможці Громадського бюджету будуть реалізовані в 2023 році

Цьогорічні проєкти-переможці Громадського бюджету будуть реалізовані в 2023 році
в Новини

Проєкти Громадського бюджету не будуть реалізовані цього року в місті Черкаси. Про це повідомили на черговому засіданні Координаційної ради з питань Громадського бюджету, інформує пресслужба Черкаської міськради.

Головуюча на засіданні директорка департаменту фінансів ЧМР, заступниця голови Координаційної ради Тетяна Харенко повідомила про неможливість реалізації проєктів Громадського бюджету, які були визнані переможцями у поточному році, у зв’язку з дією в державі воєнного стану та дотриманням вимог Постанови КМУ від 09.06.2021 р. № 590 “Про затвердження Порядку виконання повноважень Державною казначейською службою в особливому режимі в умовах воєнного стану”.

Враховуючи ці фактори, Координаційна  рада  ухвалила  рішення щодо перенесення термінів реалізації проєктів-переможців Громадського бюджету на 2023 рік та не проведення інших заходів Програми у поточному році.

Відповідні зміни вирішили  внести до міської цільової програми «Громадський бюджет міста Черкаси на 2019-2022 роки» та  врахувати  на 2023 рік.