Де у Черкасах можна отримати свідоцтво про народження дитини

Де у Черкасах можна отримати свідоцтво про народження дитини
в Новини

У Черкасах з 15 жовтня 2015 року Головним територіальним управлінням юстиції у Черкаській області реалізовано пілотний проект міністерства юстиції України щодо видачі свідоцтв про народження дитини у закладах охорони здоров’я, де приймаються пологи. Про це інформує Черкаська ОДА.

Прийняття документів та видача свідоцтв про народження здійснюють:

– відділення комунального закладу «Черкаський міський пологовий будинок «Центр матері та дитини» за адресою  вул. 30 років Перемоги 16/1 працівниками відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Соснівському району міста Черкаси Черкаського міського управління юстиції з 15.00 до 16.00 щоденно з вівторка по суботу;

– відділення комунального закладу «Черкаський міський пологовий будинок «Центр матері та дитини» за адресою вул. Чехова, 101, працівниками відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Придніпровському району міста Черкаси Черкаського міського управління юстиції з 12.00 до 13.00 щоденно з вівторка по суботу.

Отже, отримати свідоцтво про народження дитини у Черкасах можна як у Соснівському та Придніпровському відділах державної реєстрації актів цивільного стану Черкаського міського управління юстиції (вул. Хрещатик, 255) так і безпосередньо у відділеннях комунального закладу «Черкаський міський пологовий будинок «Центр матері та дитини», де проходили пологи, повідомляють у Головному територіальному управлінні юстиції області.

Нагадаємо, тепер в Черкасах дітей реєструють “не відходячи від каси”.