Декілька черкаських будинків менше платитимуть управителю

Декілька черкаських будинків менше платитимуть управителю
в Новини

Черкаський міськвиконком затвердив перелік будинків, у яких буде знижено тариф на надання послуги з управління багатоквартирним будинком. Про це повідомляє пресслужба міськради.

Як пояснив керівник управляючої компанії “Нова якість” Андрій Бортник, жителі цих будинків провели загальні збори і звернулися до них з пропозицією знайти можливість зниження тарифів, і така можливість була знайдена.

Загалом у переліку до зниження тарифів зазначається 14 будинків. Заступник міського голови Ігор Волошин звернув увагу на те, що у проєкті зазначають, що в будинку на вул.Чорновола, 52, замість зниження тарифу спостерігається його збільшення. До з’ясування причини цієї помилки цей будинок викреслили зі списку, затвердивши перелік з 13 будинків.

Будинок на вул.Чорновола, 52, розглянуть на найближчому засіданні. Як повідомив Андрій Бортник, до зниження тарифу нині готується ще 5 будинків, тож можна буде включити цей будинок до нового переліку.

«Тарифи мають бути справедливими. Жителі міста повинні сплачувати лише за ті послуги, які отримали», – зазначив Ігор Волошин.

tarif_2