Декоративні рослини для своєї садиби можна придбати у черкаських лісівників

Декоративні рослини для своєї садиби можна придбати у черкаських лісівників
в Новини

Тепла осінь – чудова нагода озеленити і прикрасити свою садибу. Різноманітний посадковий матеріал вічнозелених декоративних порід вирощують у Черкаському лісгоспі. Крім найпопулярніших туї, ялівцю та самшиту тут є й екзотичні верби, псевдоцуги, ромелійські сосни та різновиди ялиць. А головне, що ціни – нижчі від ринкових.

5

«Ми щороку збільшуємо асортимент порід, розширюємо площі теплиць, щоб забезпечити гарний вибір і належну якість посадкового матеріалу. Здоровий саджанець легко приживеться і швидко ростиме на радість своїм господарям», – говорить директор ДП «Черкаське лісове господарство» Андрій Пустовіт.

Площі теплиць у лісництвах Черкаського лісгоспу подекуди сягають 300 квадратних метрів. Цього року у двох із них зробили автоматизоване туманне зрошування, що якнайкраще сприяє розвитку рослини.

«У жовтні завершується вегетація. Це сприятливий період для посадки декоративних рослин. Висаджувати необхідно з грудкою землі, в якій саджанець росте. Двох-трьох тижнів без морозів буде достатньо, щоб він укоренився, адаптувався до нових умов», – радить провідний інженер лісових культур Леонід Папуша.

Найпоширеніші породи вічнозелених та листяних дерев і кущів можуть запропонувати у всіх лісництвах, а за екзотичними краще звертатися в Закревське, Дахнівське і Свидівське лісництва.

6

Черкаське обласне управління лісового та мисливського господарства