Департамент агропромислового розвитку перебудовує свою роботу, –Ігор Колодка

в Новини

«У нас створено аграрний координаційний центр, який розпочне свою роботу найближчим часом – коли запрацює сайт. Це дасть змогу будь-кому, не виїжджаючи до обласного центру, в режимі «онлайн» отримати необхідну відповідь на запитання,  дізнатися корисну інформацію щодо змін у аграрному законодавстві, щодо різних технологій вирощування сільгоспкультур, інвестиційних і інноваційних проектів тощо», – повідомив директор Департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації Ігор Колодка.

Крім того, за словами Ігоря Колодки, Департамент АПР визначено облдержадміністрацією координатором із реалізації грантового проекту залучення коштів ЄС на суму 492 тис. євро для створення регіонального навчально-практичного Центру розвитку багатофункціональних кооперативів.

«Це дасть змогу створити в області 50 сільськогосподарських кооперативів, створити нові робочі місця та покращити якість і асортимент продукції місцевого виробництва. Для області це нова справа, а тому потребує багато роз’яснювальної і інформаційної роботи», – сказав Ігор Леонідович.

Сайт Черкаської ОДА