Департамент ЖКК проводить тендер на закупівлю камер для “Безпечного міста” (ВІДЕО)

Департамент ЖКК проводить тендер на закупівлю камер для “Безпечного міста” (ВІДЕО)
в Відео, Новини, Політика

У міському департаменті ЖКК проводять тендер на закупівлю камер для програми “Безпечне місто”, їх мають встановити до кінця року. Проте коли вся система запрацює повноцінно – сказати важко. Відповідні думки висловив у студії “ВиЧЕрпно” заступник міського голови Черкас Павло Валенчук. 

“Камери, я думаю, в цьому році вже встановлять. Зараз департамент житлово-комунального комплексу саме проводить тендер. Та чи будуть цьогоріч камери інтегровані з системою Нацполіції – є питання”, – зазначив Валенчук. 

Окрім програми “Безпечне місто”, існує ще програма “Безпечна Черкащина” для моніторингу всієї області та програма “Дороги” для моніторингу дорожнього руху.  Нагадаємо, ситуаційний центр «Безпечної Черкащини» відкрили 20 квітня. На його створення спрямували 6,5 млн грн. На закупівлю, встановлення та підключення камер по департаменту ЖКК в межах технічного завдання Програми “Дороги” виділили понад 26 мільйонів.

“Ми зараз проводимо складну роботу, аби отримати спільне бачення різних департаментів та інтегрувати в єдину систему. Треба, щоб вони доповнювали один одного, а не заважали. Єдину концепцію, а це системи оповіщення, оперативні служби, муніципальна інспекція, ДСНС тощо розробляє стратегічний комітет”, – сказав Валенчук.

Детальніше про це та багато іншого дивіться у нашому відео: