Департаменти міської ради оприлюднюватимуть угоди, укладені за бюджетні кошти

в Новини
Дізнатися з ким, на яку суму і яким чином витрачаються бюджетні кошти в частині укладених угод про закупівлю товарів, робіт, послуг віднині громада міста зможе без подання запитів на публічну інформацію. Ці відомості будуть публікуватися на офіційному сайті Черкаської міської ради.
Відповідне розпорядження «Про спрощення доступу до інформації щодо використання бюджетних коштів» підписав 31 березня 2015 року міський голова Черкас Сергій Одарич. Згідно з документом, керівники усіх департаментів (а їх в міській раді – дев’ять) повинні оприлюднювати такі документи впродовж одного робочого дня після їх підписання зі вказанням інформації, на підставі чого така угода була укладена. Для цього на сайті мерії з’явиться спеціальна рубрика. До 15 квітня 2015 року департаменти мають заповнити її копіями актів виконаних робіт та угод, які були укладені з початку бюджетного року.
– Протягом останнього року намітилася тенденція в деяких керівників департаментів укладати угоди на виконання робіт без тендерів. І, за дивним збігом обставин, підрядниками виявляються вельми цікаві фірмочки. З метою впровадження повної прозорості в цих питаннях видав розпорядження про обов’язкову публікацію усіх договорів та актів виконаних робіт на сайті міської ради», – прокоментував своє рішення Сергій Одарич.
Дане розпорядження працює на випередження Закону «Про відкритість використання публічних коштів», який вступає дію лише з вересня поточного року,інформують у прес-службі Черкаського МВК.