Депутат міськради вимагає покарати винних за дороги, які потребують ремонту після ремонту

Депутат міськради вимагає покарати винних за дороги, які потребують ремонту після ремонту
в Новини, Суспільство

Депутат Черкаської міської ради  Володимир Халай хоче домогтися, щоб ПАТ “Черкаський асфальтобетонний завод” відшкодував внаслідок неякісно проведених ремонтних робіт завдані міському бюджету збитки. З таким депутатським зверненням він виступив на сьогоднішній сесії міськради, отримавши підтримку в 45 голосів.

За його словами, ще 2 квітня він підняв питання, що повторного ремонту в Черкасах потребують дороги загальною площею понад 4 тис кв. м. Проте виявлені дефекти, які заводом мали усунутися протягом 60 днів, залишаються на місці. До їх усунення ніхто навіть не приступав.

 – На сьогодні ми маємо ситуацію, коли підтверджено неналежну якість асфальтобетонного покриття, за який вже повністю проведено розрахунок з міського бюджету. Ці кошти мають бути відшкодовані, – заявив депутат міськради.

Тому Володимир Халай вимагає, щоб у десятиденний термін мер міста Сергій Одарич та директор департаменту житлово-комунального комплексу Андрій Наумчук звернулися до господарського суду з позовною заявою про відшкодування завданої міському бюджету шкоди та до правоохоронних органів із заявою про злочин, вчинений посадовими особами ПАТ “Черкаський АБЗ”, а саме: декларування якості асфальтобетонного покриття в актах виконаних робіт.