Депутат розповів, як перехворів на ковід та виступив з ініціативою підтримати лікарні

Депутат розповів, як перехворів на ковід та виступив з ініціативою підтримати лікарні
в Новини

Депутат Черкаської міської ради Араік Мкртчян на першій сесії IX скликання звернувся до депутатського корпусу та відповідних структур з вимогою до наступного засідання підготувати проєкти рішень, які мають допомогти містянам пережити другу хвилю короновірусу.

За словами депутата, він на собі відчув рівень «готовності» черкаських лікарень до боротьби з пандемією:

– Раніше ми запитували чи є знайомі, які хворіли коронавірусом, зараз же ця біда зайшла у майже кожну родину. Я сам на роботі знаходжуся тільки другий день, понад три тижні я боровся з недугою. 8 днів провів у лікарні під кисневим апаратом. Вважаю, що лікарі повернули мене з того світу, за що я їм вдячний.

Мкртчян говорить, що діяти треба було ще вчора і тому зараз нова рада має відставити на другий план політичні розбірки і вирішити нагальні проблеми в медичній сфері.

– У нас реально немає часу. Давайте відставимо свої інтереси. Я хочу, щоб на наступну сесію всі відповідні служби були готові доповісти, чим ми, як депутати, можемо щонайшвидше допомогти людям, які зараз знаходяться у медичних установах міста з ковідом, – каже Араік Рафікович. – Медсестри, яким по 19-20 років щодня ризикують своїм життям і життям своїх рідних за 4,5 тис грн. Лікарям фактично доводиться боротися «голими руками». У медиків нема елементарно масок, про кисневі апарати я взагалі мовчу.