Депутати 12 областей змагалися на Всеукраїнській Спартакіаді

Депутати 12 областей змагалися на Всеукраїнській Спартакіаді
в Новини, Різне

З 8 по 12 червня у м. Ужгороді відбулися фінальні змагання ІV Всеукраїнської Спартакіади серед депутатів всіх рівнів. Представники 12 областей змагалися з шахів, шашок, настільного тенісу, волейболу та футзалу.

До складу збірної команди Черкащини були включені представники 11 (одинадцяти) районів області. Вперше у фінальних змаганнях Всеукраїнської Спартакіади в змаганнях з шашок прийняли участь та зайняли високі 4 (четверті) місця Світлана Шмалій з Уманського району та Михайло Кожушний з Чорнобаївського району. Підтвердила свою майстерність та виборола бронзову медаль з шахів представниця Золотоніського району Віра Масюк, її земляк Іван Малий зайняв 4 (четверте) місце програвши призерам лише за показником коефіцієнту.

88

Лише відсутність зіграності не дозволила нашим волейболістам піднятися вище 4 (четвертого) місця, шості місця зайняли наші тенісисти Галина Кучер з Умані та Станіслав Підлубний з Маньківщини.
По традиції завершували змагання команди з футзалу. Збірна команда області виступала майже в звичному складі за винятком відсутності з поважних причин кращого нападника двох останніх Спартакіад Миколи Янкового та Володимира Коробко з Монастирищенського району. Перемігши команди Вінницької, Закарпатської та Київської областей наші футболісти в півфіналі поступилися Іванофранківцям. В грі за ІІІ місце Черкащани святкували перемогу над командою з Херсонщини. Так бронзові медалі отримали Дмитро Плиска з Монастирищенського району, Олександр Дячук з Тального, Андрій Боговик зі Смілянщини,Андрій Євич з Корсуньщини, Олександр Тертишний та Ігор Гвоздь з Золотоніщини, Олександр Вельбівець та Ярослав Попко з Лисянки.

За підсімками загальнокомандної першості перемогу отримала команда Івано-Франківської області – 471 очко, на другому місці Закарпатці – 409 очок, третє – збрна Черкащини – 402 очка. Послідуючі місця Чернігівська – 379 очок, Житомирська – 370, Полтавська -369,Запорізька -361,Рівненська – 288, Донецька – 269,Херсонська – 241, Київська – 156 , Вінницька – 95.
Члени збірної команди висловлюють вдячність Обласній раді, управлінню у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації за фінансову підтримку участі команди у змаганнях та Торговій марці «Златогор» за сприяння в забезпеченні спортивною екіпіровкою.