Депутати ЧМР просять розробити закон про колабораціонізм (ВІДЕО)

Депутати ЧМР просять розробити закон про колабораціонізм (ВІДЕО)
в Новини

Депутати ЧМР підтримали проєкт рішення щодо розробки та прийняття закону України про колабораціонізм. Авторкою проєкту є депутатка ЧМР Любов Майборода. Про це повідомляє журналіст «ВиЧЕрпно» з місця події.

Читайте також: Депутати підтримали петицію про заборону ОПЗЖ

Із метою зміцнення національної безпеки України, державного суверенітету, територіальної цілісності, конституційного ладу в Україні, Черкаська міська рада має звернутись до Верховної Ради України, Президента України та Кабінету Міністрів України щодо розробки та прийняття Закону України про колабораціонізм.

«Наразі особи, причетні до колабораціонізму, продовжують займати або претендувати на високі посади в державі, впливати на формування державної політики чи інформаційного простору України, що є неприпустимим в умовах продовження збройної агресії та ведення бойових дій. Прийняття Закону України про колабораціонізм сприятиме зміцненню національної безпеки України, державному суверенітету, територіальній цілісності, конституційному ладу та іншим національним інтересам України та визначить відповідальність осіб, які порушують державний устрій України», — йдеться в тексті проєкту.

За відповідний проєкт рішення проголосували 38 депутатів.

Детальніше дивіться у нашій прямій трансляції: