Депутати для потреб лікарні ШМД виділили більше мільйона гривень

Депутати для потреб лікарні ШМД виділили більше мільйона гривень
в Новини

Попри напружену обстановку, яка панувала на вчорашній сесії міськради внаслідок винесення питання про відставку міського голови, депутатам все ж таки вдалося проголосувати за деякі питання порядку денного.

 – Хочу наголосити, що депутати в робочому режимі ухвалили низку важливих питань для міста. Зокрема, це рішення «Про затвердження Положень та ставок місцевих податків і зборів на території міста», яке набере чинності з 1 січня 2016 року. Важливо, що на 2016 рік зменшено ставку податку на нерухоме майно для об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості з 1% до 0,5%. Це дозволить у скрутний економічний період підтримати підприємців. Ставку орендної плати за землю затвердили у розмірі 3% від грошової оцінки землі для всіх категорій орендарів, крім земель під тимчасовими спорудами для комерційної діяльності, під автозаправними станціями та гральним бізнесом, яким встановлена ставка у розмірі 10%. Для ОСББ та ЖБК ставку земельного податку залишили у розмірі 0,03% від нормативної грошової оцінки землі.

Також визначили й затвердили розмір місцевих податків на наступний рік, внесли зміни до програми соціально-економічного й культурного розвитку міста та до міського бюджету на цей рік.

Для потреб лікарні швидкої медичної допомоги виділили більше мільйона гривень на реконструкцію стерилізаційного відділення. Попри емоційну сесію, свою роботу депутати виконали, – написав на своїй сторінці у “Фейсбуці” секретар міськради Олександр Радуцький.