Депутати міської ради, отримавши повістки, прибули на медогляд

в Ексклюзив, Новини, Політика

Учора соціальні мережі сколихнули фото повісток, які отримали депутати Черкаської міської ради. Оскільки на фото було вказано дату і час проходження медкомісії, кореспондент «ВиЧЕрпно» завітала до військомату, де зустріла відразу декількох «зіркових» призовників, серед яких Андрій Більда, Олександр Радуцький та Олександр Савенко.

 – На цей час згідно з Указом Президента розпочалася шоста хвиля мобілізації. Військовим комісаром викликаються військовозобов’язані для проходження медичної комісії з метою визначення ступеня придатності до служби в ЗСУ. Депутати міської ради являються такими ж військовозобов’язаними, – говорить начальник відділення обліку та бронювання солдатів і сержантів запасу Черкаського відділення міського військового комісаріату, полковник Анатолій Тимошенко.

Олександр Радуцький говорить, що ставиться до отримання повістки спокійно. Незважаючи на те, що дізнався про повістку від рідних, оскільки вчора її принесли в той момент, коли вдома його не було,  сьогодні приїхав до військкомату аби внести зміни в облікову картку та пройти медогляд.

 – Закликаю всіх депутатів Черкаської міської ради не ховатися і самостійно пройти ту процедуру, яку сьогодні пройшли ми з Андрієм Більдою та Олександром Савенком, не вбачаючи в цьому якихось замовлень. Всі ми, чоловіки, незалежно від того чи ти депутат, чи мер, чи чиновник, маємо допомогти країні й захистити її, – сказав він.

 Про те, чи не завадить призов осіннім виборам, говорить, що балотування на мерське крісло, не є життєвим пріоритетом.

deputaty-povistka3

 – Повістку принесли мені за місцем прописки. Ставлюся до цього нормально. Якщо Батьківщина потребує допомоги, то я готовий поповнити ряди її захисників. Медкомісію пройшов швидко, бо великих черг не було, – говорить депутат міської ради Олександр Савенко.

deputaty-povistka2

А от Андрій Більда отримав повістку напередодні власного дня народження, тому свій святковий ранок він провів у стінах військкомату.

 – Насправді я давно чекав на повістку, бо багато моїх друзів і знайомих її вже отримали. Тобто для мене це не було якимось сюрпризом, це було очікувано. Вважаю, що коли країна знаходиться в стані війни, то зустріти День народження у військкоматі – це, мабуть, гарний знак. Тому я без усіляких сумнівів рівно о 9.00 приїхав, щоб пройти медкомісію, – розповів депутат міськради.

Також він відзначив, що якщо медкомісія визнає його придатним, то він готовий їхати захищати Схід країни, тим більше, що він сам вже давно хотів записатися в добровольці, проте вмовляння родини відстрочувало цей момент.

Щодо осінніх виборів, Андрій Олександрович говорить, що якщо не встигне на вибори 2015 року, то буде балотуватися на наступних.