Депутати не проголосували за питання про передачу очисних споруд місту

в Новини

Питання щодо безоплатної передачі у власність територіальної громади міста Черкаси очисних споруд не підтримали депутати. Про це повідомляє журналістка «Вичерпно» з місця події.

Очисні споруди, які є власністю держави, наразі обслуговуються ПрАТ «Азот».

Варто додати, що ще рішенням Черкаської міської ради від 29 вересня 2007 року, була дана згода на прийняття в міську комунальну власність очисних споруд, що є загальнодержавною власністю та перебувають в оперативному управлінні ПрАТ «Азот».

«Кожен обласний центр повинен мати власні очисні споруди. За період експлуатації «Азотом» ці споруди застаріли. Зараз у багатьох містах проводять масштабні модернізації очисних споруд. Якщо 50 років експлуатуються ці споруди, то рано чи пізно вони дадуть про себе знати», — сказав директор КП «Черкасиводоканал» Сергій Овчаренко.

Нагадаємо, минулої сесії 27 липня депутати не підтримали петицію щодо передачі споруд на баланс міста.

«Черкаська міська рада має гарантувати містянам безперебійне водопостачання. Питання передачі очисних споруд здійснюється на рівні Фонду Держмайна. Ми ж маємо надати згоду на їх передачу», — зазначила депутатка міської ради Любов Майборода.

241087137_374967230858570_3508881272432333793_n

Після тривалих обговорень прозвучали пропозиції про те, щоб відправили питання на доопрацювання на трьохмісячний та одномісячний термін. Депутати не підтримали ці пропозиції.

Можливо Вас зацікавить

Новини
У Золотоніському районі згоріло 3,5 гектари трави
Новини
Двом переселенцям виділили гроші на купівлю житла в Черкасах
Новини
На Умащині під час руху загорівся комбайн (ВІДЕО)