Депутати облради просять переглянути механізм переоформлення субсидій

в Новини

Врегулювати механізм переоформлення субсидій, з таким зверненням на сьогоднішній сесії виступив депутат Черкаської обласної ради від «ЄС» Віталій Коваль.

За його словами, постанова Кабінету міністрів від 14 квітня 2021 року, якою вводився новий порядок оформлення субсидій, носить антисоціальний характер, оскільки переважна більшість заявників втрачала право на оформлення субсидій.

— При цьому не було проведено належної роз’яснювальної роботи, не забезпечено місцеві органи влади всім необхідним для старту переоформлення субсидій. В управліннях соцзахисту до цього часу немає нових форм заяв і декларацій для оформлення субсидій, які мають заповнювати субсидіянти, — відзначив депутат.

Також, за його словами, нелогічно було позбавляти субсидій ті родини, які мають на депозитному банківському рахунку кошти, які перевищують суму в 56750 грн.

— Люди відкладали на старість, на лікування, на ремонти помешкань своїх, а  тепер вони змушені сплачувати космічні комунальні послуги за рахунок своїх накопичень. Сьогодні Уряд вніс зміни до своїх постанов і тепер для 85% субсидіантів вона буде призначена в автоматичному режимі. До 100 тисяч гривень був збільшений розмір депозитів. Проте ще низка питань залишаються невирішеними, — додав Віталій Коваль.

195004148_793988741309834_2012335535036330767_n

Це звернення депутати підтримали 37 голосами «за».

Можливо Вас зацікавить

Новини
Внаслідок стрілянини у центрі Черкас загинув місцевий бізнесмен (ФОТО, ВІДЕО)
Новини
+234: на Черкащині стрімко зростає кількість хворих на коронавірус
Новини
Четверо сімей, у яких на День міста народилися діти, отримали подарунки