Депутати вимагають об’єктивного розслідування резонансного вбивства чоловіка під час полювання

Депутати вимагають об’єктивного розслідування резонансного вбивства чоловіка під час полювання
в Новини

“Свободівці” вимагають об’єктивного розслідування по факту вбивства 27-річного громадянина Володимира Степіки у Золотоніському районі.

З відповідним запитом вони звернулися до міністра МВС Арсена Авакова на сесії Черкаської обласної ради.

Депутати підтримали звернення колег.

Нагадаємо, чоловіка вбили під час нічного полювання на кукурудзяному полі в ніч з 2 на 3 вересня 2015 року. Трагедія сталася, коли група осіб полювала на дикого кабана на полі поблизу села Бакаївка, Золотоніського району. Фатальний постріл зробив підприємець із Золотоніщини, директор та засновник ПП “Компанія Зелена Діброва”, бізнесмен, який займається сільським господарством та лісозаготівлями, Іван Володимирович Задорожній.

Опісля суд встановив, що 2 вересня 2015 року обвинувачений прибув на місце полювання. При собі мав зареєстрований мисливський карабін. Близько 23 години під час незаконного полювання на полі почув звуки характерні для пересування живої істоти та, сприйнявши її за дикого кабана, здійснив постріл, в результаті якого влучив в голову Володимира Степіки. Від ушкоджень потерпілий помер на місці.

Зрештою, чоловік уник кримінальної відповідальності, не отримавши навіть умовного терміну, оскільки спочатку справа була перекваліфікована з умисного вбивства на вбивство з необережності. А згодом її взагалі закрили у зв’язку з його примиренням з потерпілими.