Депутати ЧМР просять скасувати результати конкурсу на посаду керівника драмтеатру

Депутати ЧМР просять скасувати результати конкурсу на посаду керівника драмтеатру
в Новини

Депутати Черкаської міської ради звернуться до обласної влади із проханням провести новий конкурс на посаду директора Черкаського обласного драматичного театру. Про це повідомляє журналістка «Вичерпно» з сесійної зали.

Звернення до депутатів та голови Черкаської обласної ради щодо скасування результатів конкурсу та проведення нового підготував депутат Сергій Кудактін.

«Результати конкурсу викликали значний резонанс в місті Черкаси. Шість із дев’яти членів комісії підтримали кандидатуру Руслана Паскалова, який не має профільної освіти та чіткого бачення розвитку театру. Чим керувалися члени комісії, коли підтримували людину, яка не має відповідної кваліфікації та не володіє українською мовою, наразі не відомо»

Враховуючи соціальну значимість цього питання, депутати ЧМР просять обласну владу скасувати результати конкурсу та призначити новий прозорий конкурс.

Нагадаємо, нещодавно конкурсна комісія обрала очільника обласного мистецького закладу. Ним став став колишній працівник обласної філармонії – Руслан Паскалов. Таке рішення комісії обурило артистів театру та викликало незадоволення громадскості.

Читайте також: Колектив обласного драмтеатру висунув вимоги місцевій та обласній владі

Артисти театру провели загальні збори, під час яких зачитали лист з вимогами до місцевої та обласної влади. Цей лист підписали 94 працівники театру. Серед основних вимог: розформування конкурсної комісії, визначення результатів конкурсу не дійсними, проведення нового конкурсу.

Читайте також інші новини з сесії: