Депутати облради виділили 3,5 млн грн на тероборону Черкащини

Депутати облради виділили 3,5 млн грн на тероборону Черкащини
в Новини

На територіальну оборону Черкаської області сьогодні на позачерговому засіданні сесії облради виділили 3,5 млн грн. Відповідні зміни внесли до обласного бюджету.

Програмою передбачається здійснення низки завдань та заходів щодо підготовки до створення військових підрозділів територіальної оборони та їх матеріально-технічного забезпечення.

Мова іде про навчання та підготовку особового складу підрозділів, облаштування навчальних об’єктів, облаштування блок-постів, опорних пунктів, проведення ремонтів в приміщеннях штабу, придбання засобів зв’язку та інше.

– Обласна рада сьогодні проявила консолідованість і розуміння надзвичайної ваги питань підтримки підрозділів територіальної оборони, виділивши з обласного бюджету 3,5 мільйони гривень. Це є прикладом для наслідування іншим місцевим радам Черкаської області, – прокоментував рішення депутат облради Віталій Коваль.

Відзначимо, на найближчому засіданні сесії Черкаської міської ради також мають виділити кошти на тероборону міста, оскільки на позачерговому засіданні, скликаному 15 лютого, цього так і не зробили.

Також підприємці міста Черкаси запропонували перепрофілювати “ковідний” благодійний фонд на потреби тероборони. До його поповнення зможуть долучитися всі охочі.

*фото архівне