Державні службовці можуть позмагатися за звання найкращого

в Новини

У 2015 році конкурс “Кращий державний службовець” проводиться восьмий рік поспіль, і є одним із видів підвищення кваліфікації державних службовців. У конкурсі можуть брати участь державні службовці апарату та структурних підрозділів облдержадміністрації, райдержадміністрацій, що належать до ІІ – VII категорій посад і мають відповідний стаж державної служби:

– у номінації “Кращий керівник” – не менше як п’ять років, з них на керівних посадах не менш як два роки;

– у номінації “Кращий спеціаліст” – не менше як два роки.

Для проведення першого туру конкурсу з метою визначення переможців обох номінацій в облдержадміністрації та райдержадміністраціях утворені організаційні комітети з проведення конкурсу.

Державним службовцям, які бажають взяти участь у конкурсі, необхідно подати заяву та відповідні документи організаційним комітетам з проведення першого туру конкурсу.

Організацію проведення конкурсу в територіальних підрозділах центральних органів виконавчої влади забезпечують відповідні центральні органи.

Детальну інформацію можна отримати на офіційному веб-сайті управління державної служби Головдержслужби України в Черкаській області (адреса: www.cherkasy.guds.gov.ua ) у відповідному банері та організаційних комітетах місцевих органів державної виконавчої влади.

За методично-консультативною допомогою з питань проведення конкурсу звертатися до працівників управління державної служби Головдержслужби України в Черкаській області тел.: 36-85-13, 36-85-14.”