Державного зрадника із Золотоніщини апеляційний суд залишив під вартою

Державного зрадника із Золотоніщини апеляційний суд залишив під вартою
в Новини

Апеляційний суд не задовольнив апеляційну скаргу адвоката черкащанина, якого Золотоніський міськрайонний суд засудив до 10 років позбавлення волі за державну зраду.

Про це інформує пресслужба Черкаської обласної прокуратури.

Нагадаємо, у вересні 2022 року прокурорами Черкаської обласної прокуратури доведено в суді вину жителя Золотоніщини, якого у червні цього року затримано на місці злочину, безпосередньо під час збору інформації щодо точного розташування однієї із військових частин ЗСУ на території області.

Суд визнав доведеним, що указаний громадянин України з ідеологічних міркувань та з метою отримати грошову винагороду співпрацював із представниками фсб російської федерації та на виконання їхніх завдань надавав фото-, відеоматеріали й текстову інформацію щодо точного розташування військових об’єктів ЗСУ.

Також обвинувачений збирав та передавав представнику ворожої спецслужби відомості про об’єкти критичної інфраструктури м. Черкаси, розташування правоохоронних органів та органів державної влади області, розміщення точок «wi-fi» у центральній частині міста.

Наразі судом апеляційної інстанції вирок місцевого суду залишено без змін. Засуджений перебуває під вартою.

Читайте також: СБУ викрила мережу ботоферм, одна з яких діяла, зокрема, і на Черкащині