Держфінінспекція в Черкаській області виявила порушень на 463 тис. грн під час ревізій двох відділів культури

в Новини

Відповідно до Плану контрольно-ревізійної роботи на І квартал 2015 року, Державною фінансовою інспекцією в Черкаській області було проведено планові ревізії фінансово-господарської діяльності двох відділів культури:  Чорнобаївської РДА та виконавчого комітету Смілянської міської ради.

Вказаними контрольними заходами встановлено порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на загальну суму понад 463 тис. грн.

Проведеними ревізіями виявлені зайві нарахування та виплати заробітної плати на суму понад 168 тис. грн, на які нараховано та сплачено внески до державних цільових фондів на загальну суму 61 тис. грн.

Окрім цього, встановлені факти нецільового використання бюджетних коштів в сумі понад 98 тис. грн.

Після завершення ревізій, на адресу об’єктів контролю були направлені вимоги про відшкодування виявлених порушень.

За вчинені бюджетні правопорушення застосовано фінансові санкції у вигляді: зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення бюджетних асигнувань та зменшення бюджетних призначень.

За недотримання законодавства відносно 9 посадових осіб складено протоколи про адміністративні правопорушення за ст. 164-2 КУпАП та  відносно 4 посадових осіб складено протоколи про адміністративні правопорушення за ст. 164-12 КУпАП.

Про результати контрольних заходів поінформовано правоохоронні органи.

Прес-служба Держфінінспекції в Черкаській області