Держслужбовці Черкащини визначили кращих у п’яти видах спорту

Держслужбовці Черкащини визначили кращих у п’яти видах спорту
в Новини

Державні службовці визначили найкращих спортсменів. Більше двох десятків команд стали учасниками фіналу обласної спартакіади. Боротьбу за перемогу вели представники міст і районів Черкащини. А також структурних підрозділів обласної держадміністрації, пише “Черкаський спорт”.

 Обласні держслужбовці – у дружбі зі спортом. Це вкотре доводить цьогорічна обласна спартакіада. Тут 23 команди-переможниці зональних змагань.

Максим Зеленський, начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту ОДА: “Сьогодні хотілося, щоб дійсно відбулося свято, яке вас об’єднає. Бажаю вам успіхів, натхнення і нових перемог!”

Програма спартакіади складається із п’яти видів спорту. У волейболі першість здобувають працівники Черкаського міськвиконкому. Змагання із настільного тенісу виграє канівчанка Наталія Артамонова та представник департаменту ЖКГ Валентин Лобас.

Наталія Артамонова, переможниця спартакіади (м. Канів): “Я очень довольна сегодняшним выступлением. Благодарна всем девочкам за подготовку. Молодцы, так держать!”

Турнір із міні-футболу виграє команда Христинівського району. Також були визначені найкращі у шахах та шашках. У підсумку загальнокомандну перемогу здобули представники Лисянського району. А серед структурних підрозділів ОДА – департамент економіки.

Олександр Вельбівець, голова Лисянської РДА: “Хочу подякувати моїй команді, яка сьогодні виявила характер, посіла загальнокомандне перше місце. Трішки ми поступилися у футболі, але це спорт”

Попереду у найкращих спортсменів-держслужбовців – змагання всеукраїнського рівня.

Юрій Мрачковський, голова обласної організації ФСТ “Спартак”: “За підсумками цієї спартакіади сформована збірна команда держслужбовців області, яка візьме участь у фіналі у вересні в місті Ужгород”.