Діти побували в гостях у даівців

Діти побували в гостях у даівців
в Новини

12 червня, інспектори Управління ДАІ Черкащини приймали в себе в гостях учнів 1- 4 класів оздоровчого шкільного табору ЗОШ №32 «Гайдарівець», що в обласному центрі.

Екскурсія до Державтоінспекції розпочалася для 50 дітей з демонстрації службового транспорту, в якому малюки могли самостійно посидіти за кермом службової «Тойоти Пріус» віддати команди в гучномовець та власноруч вмикати проблискові маячки та сирену. Потім дітей запросили до стрілецького тиру, де організатори продемонстрували зброю та спецзасоби, якими користуються працівники Державтоінспекції у своїй повсякденній роботі. Тут діти мали змогу побачити учбові гранати, пістолети, автомати, набої до стрілецької зброї, бронежилети, наручники. На величезну радість дітей, на все це можна було не лише подивитися, а й приміряти на себе та потримати в руках.

Під час екскурсії діти відвідали станцію діагностики, де правоохоронці продемонстрували як відбувається дослідження транспортних засобів.

Кожної хвилини діти задавали питання правоохоронцям, на які ті з великим задоволенням відповідали.

«Правила дорожнього руху потрібно знати і дотримуватись. Адже кожне правило – це захист від небезпек, що можуть виникнути з учасниками дорожнього руху на дорозі», – ще раз нагадав по закінченню зустрічі інспектор Управління Державтоінспекції Черкаської області Олексій Безуглий своїм маленьким гостям, а юні учасники дорожнього руху у відповідь пообіцяли ніколи не порушувати абетку дороги.

Прес-служба ДАІ Черкаської області