Діти та зірки: у Черкасах пройшов Дитя ЧЕ Concert (ФОТО)

в Новини

Учора в Черкаському драматичному театрі відбувся благодійний концерт до 30-ої річниці Незалежності “Дитя ЧЕ Concert”. За кошти від продажу квитків буде придбано інкубатор для новонароджених у Золотоніську багатопрофільну лікарню, а також інфузомат в обласний неонатальний центр.

Під час концерту талановиті діти області співали, танцювати та грали разом із зірками українського шоу-бізнесу — Артемом Пивоваровим, TAYANNA, Владом Дарвіним, TARABAROVA, Денисом Реконвальдом, OLEYNIK, дуетом TamerlanAlena, примою-балериною Катериною Кухар та прем’єром Олександром Стояновим, а також піаністом Євгеном Хмарою. Усі з артистів виступили безкоштовно для допомоги новонародженим та підтримки юних талантів.

3

5

— Із самого початку своєї творчої діяльності я постійно беру участь у таких заходах. Це єдиний шлях нам, артистам, вкластися в справжні ініціативи. Ми не маємо якоїсь великої кількості грошей, тому, якщо маємо можливість допомогти, то обов’язково погоджуємося, — розповідає про участь у заході виконавець та композитор Влад Дарвін. — І до того ж, цей концерт організовують наші друзі, і ми впевнені в їхній порядності.

Також зірки захопилися талантом черкаських дітлахів. 

— Ми виступали зі школою танцю MD School. І там є дуже талановиті діти. Є діти навіть від 5 років, які роблять те, що у нас на практиці зустрічається у 12-13 років, — розповів прем’єр Національної опери України Олександр Стоянов. 

6

— Нам дуже подобається виступати з дітками, тому що їхня енергетика завжди заряджає, — додає прима-балерина Катерина Кухар. — І вони виступали дуже артистично. 

Благодійний концерт відбувся за ініціативи та підтримки голови ОДА Олександра Скічка та його дружини Єлизавети Юрушевої, а також ГО “Сила дівчат”. 

— Ми  хотіла зробити щось круте для дітей та їхніх батьків. Ми дуже вдячні зіркам, які нас підтримали. Це вийшло дуже яскраве і гарне свято, — зазначила Єлизавета Юрушева. 

8

Голова Черкаської ОДА наголошує: такими заходами в області задають новий тренд на благодійність. 

— Це було яскраве шоу для глядачів у залі та колосальний досвід для дітей на сцені, — зауважує Олександр Скічко. — Надзвичайно важливо також, щоб люди звикали займатися благодійністю, це має бути не винятком, а нормою. Хочеться, щоб таких заходів було більше. Ми таким чином показуємо приклад, що це можна і потрібно робити. 

9

7

2

1

Можливо Вас зацікавить

Новини
Вісім пожеж на відкритих територіях ліквідували за вихідні
Новини
«Серед пацієнтів реанімації – жодного вакцинованого»: черкащан закликають щепитися проти COVID
Новини
18 черкащан померли, жоден не одужав: в області від коронавірусу лікуються більше 10 тисяч осіб