Діти учасників АТО малювали листівки для батьків та їли солдатську кашу

в Новини

1 червня за ініціативи ГО «Волонтер Черкащини» до Дня захисту дітей було проведено захід для дітей учасників АТО «Скажи тепле слово дитині».

«Громадська організація «Волонтер Черкащини» не тільки допомагає військовослужбовцям, що знаходяться у зоні АТО, а й підтримує зв’язок із їх родинами. Так важливо говорити теплі слова дітям наших захисників, особливо у такий день, як сьогодні», – говорить голова ГО Микола Добровольський. За словами Миколи Михайловича, більшість батьків чи дідусів не мають змоги сьогодні привітати свою малечу, бо захищають нашу державу, тож порадувати дітлахів вирішили активісти громадської організації.

Варто відзначити, малюків у їхнє свято чекала цікава і насичена програма від ГО «Волонтер Черкащини». З десятої ранку під керівництвом талановитої народної майстрині Галини Тимошенко дітлахи виготовляли листівки для своїх татусів. Малята писали, як сильно вони люблять своїх рідненьких і чекають їх додому. Така безгранична і найчесніша у світі любов не могла не розчулити.

Після майстер-класу Галини Тимошенко діти мали можливість переглянути цікавий мультфільм, по закінченню якого їх чекали два комфортабельні автобуси і продовження програми на території готелю «України».
Тут почалося найцікавіше. Дітлахи та їхні мами спробували справжнісіньку солдатську кашу, приготовану на кострі, та борщ, зварений із сухої борщової суміші, виготовленням якої для передової займається ПП «Спільна справа». Варто відзначити, що кожна родина, присутня на святі, отримала в подарунок упаковку сухої борщової суміші. Ласували «винуватці торжества» також печивом, цукерками та різними напоями.

Після смачного обіду діти із задоволенням брали участь у змаганнях і конкурсах, що проводили з ними веселі пірати та клоуни від дитячого розважального центру «Країна Свят» і «Веселі чоловічки». А ще малят чекав приємний солодкий, прохолодний сюрприз від ТОВ «Ласка» – смачнюче морозиво.

Стомлені, але веселі дітлахи дякували організаторам свята, але для волонтерів найвищою винагородою стали щирі дитячі посмішки.