Діти раділи поліцейським: на Черкащині вилучили малолітніх дітей у п’яних батьків (ВІДЕО)

Діти раділи поліцейським: на Черкащині вилучили малолітніх дітей у п’яних батьків (ВІДЕО)
в Новини

У Звенигородці правоохоронці отримали виклик про крадіжку, та прибувши на місце, були шоковані станом проживання двох малолітніх дітей. Про це повідомляє поліція Черкаської області.

Дітей у батьків вилучили та доставили до лікарні.

Правоохоронці Звенигородського районного відділу поліції 27 січня отримали повідомлення про крадіжку грошей у будинку в селі Ризине. 

Коли поліцейські прибули за вказаною адресою, побачене їх шокувало. У занедбаному приміщенні, антисанітарних умовах танцювали двоє чоловіків і жінка. Компанія була в стані сильного алкогольного сп’яніння, а двоє малолітніх дітей спостерігали за діями дорослими. Вони зраділи, коли поліцейські зайшли до будинку.

3-річний хлопчик і 4-річна дівчинка були недоглянуті, брудні, голодні та кволі. Поліцейські прийняли рішення негайно вилучити дітей від 23-річної матері та 27-річного батька, та повідомили службу у справах дітей. Працівники соціальної служби також прибули на місце, родину одразу поставили на облік як таку, що опинилася в скрутних життєвих умовах. Малолітніх доставили до дитячого відділення Звенигородської районної лікарні, де зараз вони перебувають. 

Наразі вирішується питання щодо позбавлення жінки та чоловіка батьківських прав. На них поліцейські ювенальної превенції склали адміністративний протокол за ч. 1 статті 184 КУпАП.

Раніше скарг на родину до поліції не надходило. Повідомлення про крадіжку грошей у цьому будинку не підтвердилося.