Дівчина просить допомоги для своїх батьків, які потрапили у страшну ДТП

в Благодійність Новини

Наприкінці січня Катеринопільщину облетіла сумна новина. У ДТП потрапила одна із сімейних лікарів − Надія Маскис разом із чоловіком.

Про це повідомляють «Вісті Черкащини».

Донька − Інна Миколаївна Бондар − благає про допомогу:

«Я хочу звернутись до всіх, хто знає мене, мою родину і всіх небайдужих. 26 січня близько 15.00 біля Медвина, по дорозі до Києва, на перехресті біля міста Богуслав відбулось важке ДТП. Постраждалими є мої батьки − Маскис Надія Тимофіївна і Микола Володимирович. З моменту аварії і до зараз стан батьків тяжкий. Значні переломи, забої, вивихи, з ліжка не встають, нерухомі взагалі! Я благаю вас допомогти, хто чим може! І дякую тим, хто вже допоміг! Мій номер картки: 5167 9856 9012 3930».

Надія Маскис − сімейний лікар із Петраківки. Більшість людей із цього села, а також Потоків, Кобилянки, Гончарихи, Ромейкового, Лисичої Балки, Кайтанівки, Стійкового саме з нею підписали декларації.

− Ми без неї тут, мов сироти, − кажуть жителі Петраківки,− дуже знаючий і надзвичайно відповідальний лікар. Не дивилась ні на погоду, ні на час. Посеред ночі ходила до своїх пацієнтів. Усіх нас рятувала. Обоє зараз у Києві у військовому госпіталі, прооперовані.

− Тата прооперували у середу, − розповідає донька Інна. − Його стан тяжкий, але стабільний. Біль не вщухає. Маму попереду очікують ще дві операції, одна із них надзвичайно складна. У госпіталі батькам надають належну допомогу, за що я дякую всьому персоналу! Я з чоловіком, брат Олександр з дружиною і синочком не покидаємо батьків ні на хвилину. Хочу від імені усієї нашої сім’ї подякувати кожного, хто нам допоміг і допомагає! Усім, хто поміг фінансово, морально, хто молиться за нас і підтримує! З Вашою допомогою ми обов’язково поставимо батьків на ноги!

KAYLAS_BC

Можливо Вас зацікавить

Благодійність
Допомогу від благодійників отримав молодий чоловік, який травмував хребет під час пірнання
Благодійність
Благодійний фонд «Деликат» передав кошти пенсіонерам і тяжкохворим черкащанам
Благодійність
Важкі хвороби і бідність: черкащани звертаються по допомогу до благодійного фонду «Деликат» (ФОТО)