Дівчина просить допомоги для своїх батьків, які потрапили у страшну ДТП

в Благодійність Новини

Наприкінці січня Катеринопільщину облетіла сумна новина. У ДТП потрапила одна із сімейних лікарів − Надія Маскис разом із чоловіком.

Про це повідомляють «Вісті Черкащини».

Донька − Інна Миколаївна Бондар − благає про допомогу:

«Я хочу звернутись до всіх, хто знає мене, мою родину і всіх небайдужих. 26 січня близько 15.00 біля Медвина, по дорозі до Києва, на перехресті біля міста Богуслав відбулось важке ДТП. Постраждалими є мої батьки − Маскис Надія Тимофіївна і Микола Володимирович. З моменту аварії і до зараз стан батьків тяжкий. Значні переломи, забої, вивихи, з ліжка не встають, нерухомі взагалі! Я благаю вас допомогти, хто чим може! І дякую тим, хто вже допоміг! Мій номер картки: 5167 9856 9012 3930».

Надія Маскис − сімейний лікар із Петраківки. Більшість людей із цього села, а також Потоків, Кобилянки, Гончарихи, Ромейкового, Лисичої Балки, Кайтанівки, Стійкового саме з нею підписали декларації.

− Ми без неї тут, мов сироти, − кажуть жителі Петраківки,− дуже знаючий і надзвичайно відповідальний лікар. Не дивилась ні на погоду, ні на час. Посеред ночі ходила до своїх пацієнтів. Усіх нас рятувала. Обоє зараз у Києві у військовому госпіталі, прооперовані.

− Тата прооперували у середу, − розповідає донька Інна. − Його стан тяжкий, але стабільний. Біль не вщухає. Маму попереду очікують ще дві операції, одна із них надзвичайно складна. У госпіталі батькам надають належну допомогу, за що я дякую всьому персоналу! Я з чоловіком, брат Олександр з дружиною і синочком не покидаємо батьків ні на хвилину. Хочу від імені усієї нашої сім’ї подякувати кожного, хто нам допоміг і допомагає! Усім, хто поміг фінансово, морально, хто молиться за нас і підтримує! З Вашою допомогою ми обов’язково поставимо батьків на ноги!

Можливо Вас зацікавить

Благодійність
Допомогу від благодійників отримав молодий чоловік, який травмував хребет під час пірнання
Благодійність
Благодійний фонд «Деликат» передав кошти пенсіонерам і тяжкохворим черкащанам
Благодійність
Важкі хвороби і бідність: черкащани звертаються по допомогу до благодійного фонду «Деликат» (ФОТО)