Дівчинка втекла від бабусі, бо не хотіла йти в садочок

Дівчинка втекла від бабусі, бо не хотіла йти в садочок
в Новини

Ситуація трапилася на перехресті вулиць Гуржіївська та Чиковані, – повідомили в прес-службі патрульної поліції Черкас.

Сьогодні близько 9-ї ранку бабуся проводжала 4-річну внучку до дитячого садочка. Та дівчинка вперто не хотіла туди йти і втікла від 56-річної жінки. Пенсіонерка не в змозі була наздогнати дитину, яка подалася деінде, тож викликала патруль, які одразу взялися за пошуки зниклої. В першу чергу отримали орієнтування та почали обстежувати прилеглу територію, опитували містян.

Згодом знайшлися свідки, які бачили дівчинку, що бігла в бік парку Хіміків, потім до неї підійшла невідома жінка і взяла малу за руку. Патрульні пішли в напрямку, в якому вказали люди. Недалеко помітили громадянку з малолітньою дитиною, якою і була зникла дівчинка. Інспектори встановили особу жінки, нею виявилась мати дитини. З`ясували, що дівча на вулиці зустріла знайома, яка і повідомила мамі де її дитя.

З дівчинкою поліцейський патруль провів профілактичну бесіду, вона пообіцяла більше не тікати від бабусі. Рідні подякували інспекторам за оперативну роботу та допомогу. На щастя, ця історія зі щасливим кінцем. Але патрульна поліція закликає батьків бути пильними та уважними до своїх дітей.

455

123