“Дівчинка, якій 32 роки”: у Верховній Раді спалахнув сексистський скандал через висловлювання черкаського нардепа

“Дівчинка, якій 32 роки”: у Верховній Раді спалахнув сексистський скандал через висловлювання черкаського нардепа
в Новини

У Верховній Раді спалахнув сексистський скандал через висловлювання нардепа від “За майбутнє” Сергій Рудика. Політик у своєму виступі згадав нардепку Мар’яну Безуглу, натякаючи, що 32-річна жінка з медицини не повинна закликати реформувати СБУ. На це відреагували інші депутати, пише “Depo.ua”.

Як відомо, минулого тижня Сергій Рудик дозволив собі неоднозначне висловлювання на адресу їх колеги, яка презентувала законопроєкт про СБУ.

“Мене дивує, як і кожного в цьому залі, що дівчинка, якій 32 роки, закликає нас проголосувати за один із дуже важливих документів”, – заявив Рудик під час обговорення законопроєкту.

Через це депутатка Інна Совсун вимагає вибачитися перед Мар’яною Безуглою, звинувативши Рудика в сексизмі.

“Марія Кюрі відкрила хімічний елемент полоній у 31 рік, а перші астронавтки полетіли в космос, коли їм не виповнилося і 30 років”, – заявила Совсун.

Сам Рудик вибачитись відмовився. Узявши право на репліку, він процитував свої ж слова, які він раніше говорив про українських жінок. А потім зазначив, що він мав на увазі не стать депутата, а її професіоналізм.

“Я ніколи не виділяв стать як певну проблему професіоналізму або непрофесіоналізму. Я завжди апелював до професіоналізму”, – наполягає Рудик.