Дівчина, яка постраждала в смертельній аварії на Черкащині, у важкому стані в лікарні

Дівчина, яка постраждала в смертельній аварії на Черкащині, у важкому стані в лікарні
в Новини

Потребує допомоги молода дівчина, яка серйозно постраждала в смертельній аварії на Черкащині. Про це повідомляє в соціальній мережі Світлана Коваль.

Третього грудня на автодорозі Черкаси-Умань ВАЗ заїхав під тягач з причіпом. Тоді у важкому стані госпіталізували трьох людей. Постраждалий 2002 народження помер у лікарні. Його брат також потребує допомоги небайдужих.

18-річна Ліза Павлик з моменту аварії не виходить із коми. Дівчина бореться за життя.

– Стан Аліни стабільно важкий. Із моменту аварії вона до тями не приходила. У неї кома 2 ступеню. Аліна сама не дихає, вона підключена до апарату ШВЛ. Учора їй зробили трахеостомію. До того ж у неї пошкоджені легені, з правого боку вони відмирають. Лікарі проводять чистку і промивання наскільки це можливо. Але в Аліни лишається набряк головного мозку, паралізована права сторона тіла, був розрив печінки. Її прооперували. Уже двічі робили переливання крові, – розповіла в коментарі “Черкаси.Live” близька подруга сім’ї постраждалої Тетяна Вікторівна.

Аліна вже втратила батька, а мама невзмозі самостійно оплатити дороговартісне лікування.

У родини виникала потреба в тому, аби перевезти Аліну в інший медзаклад. Проте наразі це неможливо – дівчина не транспортабельна.

Допомогти родині можна фінансово. Номер карти мами постраждалої дівчини: 4149499142664745 (Ліза Павлик).