Дії США у бік України вплинуть на світову політичну ситуацію

Дії США у бік України вплинуть на світову політичну ситуацію
в Блоги, Новини, Олександр Кожедуб

США незмінно входить у перші лави списку найвпливовіших країн у світі. У конфліктній ситуації Україна-Росія дії США є дуже показовими. Аналітики сторонніх країн відслідковують кожен рух та його наслідок. Експерти припускають, якщо Росія вийде з конфлікту переможецею, США втратить свій авторитет могутньої країни, борця за демократію. Це незворотньо вплине на політику країн світу.

Натан Салес, виконувач обов’язків заступника міністра з питань цивільної безпеки, демократії та прав людини в Держдепартаменті США за часів адміністрації Дональда Трампа виступив як експерт та зазначив, що такі країни як Південна Корея та Іран могли б скористатися певним результатом дій США.

Та основний акцент уваги слід приділити реакціям Китаю. Для внутрішньої політики КНР актуальним питанням є Тайвань та Тибетські райони та їх прагнення до незалежності. Якщо комуністична країна помітить, що США «втрачає хватку», це може підштовхнути її до агресивних дій.

Існує думка, що світові диктатори припинять побоюватись чи рахуватись з діями США, при умові успіху РФ у вирішенні українського питання. Адже це означатиме, що Сполучені штати не здатні відстоювати демократію та чинити супротив.

Звичайно, не виключають і ймовірність того, що Америка лише посилить свої позиції. У разі якщо їй вдасться дати опір Росії, вплив США неможливо буде заперечити.

*Думка редакції може не збігатись із думкою автора блогу