Дизайнери й архітектори Черкащини презентують свої творчі доробки

Дизайнери й архітектори Черкащини презентують свої творчі доробки
в Новини

У приміщенні Центру надання адміністративних послуг (за адресою: вул. Благовісна, 170) запрацювала виставка кращих робіт місцевих архітекторів та дизайнерів. Ознайомитися з її експозицією можна до 31 жовтня. На огляд містян представлені десятки проектів, ілюстрацій уже збудованих об’єктів та креативні напрацювання, які можуть бути втілені в життя в майбутньому.

image (1)

Свої творчі доробки презентують десять сучасних майстрів дизайнерської та архітекторської справи, долучився до участі й один з місцевих скульпторів. Для Черкас проведення такої виставки вже стало традицією: цього року вона проходить уп’яте. Організовує її відділ реклами та дизайну міського середовища департаменту архітектури, містобудування та інспектування. Як розповідає начальник відділу Андрій Поліщук, цей захід свого часу зініціював головний архітектор міста. Він має на меті ознайомити черкасців із творчістю місцевих знавців будівельної справи.

– У проведенні такої виставки, серед іншого, присутній елемент місцевого патріотизму. Ми прагнули показати, що в Черкасах таки є передумови для виникнення своєї, так би мовити, архітектурної школи, – говорить він. – Усі ті роботи, які виставлені на огляд, цікаві й заслуговують на увагу. Ознайомившись з ними, відвідувачі зможуть у разі необхідності й собі замовити деякі проекти або ж використати напрацювання архітекторів для будівництва своїх об’єктів.

Водночас, як зазначають організатори, якщо хтось із майстрів цієї справи захоче долучитися до роботи виставки, вони ще можуть поповнити експозицію авторськими напрацюваннями.

Про це повідомляє Черкаська міська рада.