Для АТОвців на Черкащині зарезервували близько 1,5 тисячі гектара землі

Для АТОвців на Черкащині зарезервували близько 1,5 тисячі гектара землі
в Новини

У Черкаській області сформували резерв земель, які можуть бути виділені для потреб учасників АТО. Фахівці землевпорядної служби та органи місцевого самоврядування включили до переліку 261 земельну ділянку загальною площею 1 тис 477,35 га. Найбільшу кількість земельних масивів землевпорядники зарезервували в Корсунь-Шевченківському та Чорнобаївському районах, повідомляють в Головному управлінні Держгеокадастру в Черкаській області.

З початку запровадження ініціативи про безкоштовне забезпечення учасників АТО земельними ділянками в Черкаській області виявили бажання отримати наділи 1 229 військових. За цей період 1 179 бійців вже мають дозволи на розробку документації із землеустрою для відведення землі. Загальна площа цих ділянок становить  1 368,6 га. Інші звернення перебувають на стадії розгляду.

Учасники АТО планують вести особисте селянське господарство на 673 ділянках площею 1 308,5 га, будувати житло на 133 наділах площею майже 16 га, ще на 344 ділянках площею понад 41 га займатимуться садівництвом. А також 29 земельних ділянок виділено для індивідуального дачного будівництва.

− Уся інформація про зарезервовані земельні ділянки розміщена на офіційному веб-сайті землевпорядної служби області, – зазначив в. о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Азер Мірзоєв. – Працівники нашого відомства продовжують відшукувати вільні ділянки, які б можна було надати учасникам АТО. Для цього, зокрема, нами ініційовано підписання Меморандуму про співпрацю та взаємодію між територіальними підрозділами Держгеокадастру й органами місцевого самоврядування у вирішенні питань забезпечення учасників антитерористичної операції землею. Адже турбота про бійців, які відстоювали незалежність України, – одне з пріоритетних завдань, що стоїть перед Держгеокадастром.

Також на сайті обласного Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки. Роз’яснення складено з урахуванням запитів, які найчастіше надходять до земельного відомства.

Сайт Черкаської ОДА.