Для Черкас планують купити нові тролейбуси в кредит

Для Черкас планують купити нові тролейбуси в кредит
в Новини

Нині в Україні реалізуються проєкти із розвитку міського громадського транспорту, які фінансуються за рахунок кредитних коштів від міжнародних фінансових організацій. Найближчим часом нові тролейбуси планують закупити і для міста Черкаси. Про це повідомляє “Урядовий портал”.

18 листопада 2021 року у Верховній Раді було зареєстровано проект Закону України про ратифікацію Фінансової угоди «Міський громадський транспорт України ІІ». У рамках даної угоди передбачено надання Україні позики у розмірі 200 млн євро. Ці кошти спрямують на придбання нових автобусів, тролейбусів, трамваїв та вагонів метро.

Окрім того, у рамках реалізації проекту передбачається будівництво та модернізація трамвайних і тролейбусних ліній та інші роботи у містах Черкаси, Біла Церква, Кам’янське, Дніпро, Львів, Кременчук та Запоріжжя.

Кошти для закупівлі рухомого складу міського громадського транспорту буде розподіллено серед міст України, які стали учасниками даного проекту, а саме: Сєвєродонецьк, Вінниця, Ужгород, Черкаси, Кременчук, Біла Церква, Мелітополь, Кам’янське, Хмельницький, Тернопіль, Кривий Ріг, Дніпро, Луцьк, Запоріжжя, Львів, Полтава, Одеса, Чернівці та інші.

Детальніше з проектом Закону України про ратифікацію Фінансової угоди «Міський громадський транспорт України ІІ» можна ознайомитися за поклиланням.

Нагадаємо, раніше про закупівлю нових тролейбусів говорив у нашій студії і міський голова Анатолій Бондаренко.