Для черкащан тарифи на теплоенергію буде знижено

Для черкащан тарифи на теплоенергію буде знижено
в Новини

За дорученням міського голови Черкас Анатолія Бондаренка фахівцями КПТМ «Черкаситеплокомуненерго» було проведено роботу над корегуванням тарифів на теплоенергію, в результаті чого з 2020 року черкащани отримають платіжки за теплоенергію зменшені на 40-150 гривень. Про це повідомляє пресслужба міськради.

За словами Анатолія Бондаренка, майже рік спеціалісти КПТМ «Черкаситеплокомуненерго» працювали над детальними розрахунками, що стосувались кожної одиниці обладнання, проводили відкриті обговорення проєкту тарифів, і 25 листопада цього року звернулись до Національної комісії з регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг.

– Згоди дійшли не одразу, проте шляхом важких переговорів врешті-решт досягли компромісу і на сьогоднішньому засіданні НКРЕКП було ухвалено наш тарифний проєкт. Ми робили і будемо робити все від нас залежне, щоб тарифи на теплову енергію були адекватні. У порівнянні із попередніми розмірами тарифів відбулось їх зниження, і вже після Нового року черкащани отримають оновлені платіжки. Сподіваюсь, що це дозволить людям відчути хоча б невелике полегшення фінансового навантаження на бюджети їхніх родин, – повідомив міський голова.