Для черкаських рятувальників придбали нову техніку (ФОТО)

в Новини

У розпорядженні черкаських рятувальників з’явилась нова сучасна техніка. Для їхніх потреб придбали три автомобільні цистерни ємністю 8 тонн, спеціальну аварійно-рятувальну машину середнього типу, автомобіль для служби безпеки дорожнього руху та ще п’ять оперативних автомобілів. Про це повідомляє пресслужба міськради.

Передача спеціального транспорту рятувальним частинам міста відбулася 24 грудня. Сертифікати їхнім представникам вручив голова обласної державної адміністрації Сергій Сергійчук. Уже сьогодні нова техніка прибуде в 1-шу, 3-ю та 23-ю державні пожежно-рятувальні частини, аварійно-рятувальний загін спеціального призначення, службу безпеки дорожнього руху.

Нову техніку придбали за кошти державного бюджету, на це спрямували понад 30 млн грн.

Кожен автомобіль має сучасну комплектацію аварійно-рятувальним обладнанням та спорядженням, яке дозволяє підвищити оперативність та ефективність дій рятувальників під час ліквідації наслідків надзвичайних подій та ситуацій.

Автоцистерни використовуватимуться для доставки до місця пожежі рятувальників та необхідного спорядження. Із її допомогою гасити вогонь можна і водою, і повітряно-механічною піною. Ця пожежна машина призначена, передовсім, для районів із безводними ділянками та бездоріжжям.

3_1217

Спеціальна аварійно-рятувальна машина середнього типу призначена, серед іншого, для пошуку постраждалих та надання їм першої медичної допомоги, ліквідації локальних вогнищ, ведення радіаційної та хімічної розвідки.

Можливо Вас зацікавить

Новини
«Серед пацієнтів реанімації – жодного вакцинованого»: черкащан закликають щепитися проти COVID
Новини
18 черкащан померли, жоден не одужав: в області від коронавірусу лікуються більше 10 тисяч осіб
Новини
Збирала гриби й загубилася: у лісі на Черкащині понад три години шукали літню жінку