Для Черкаської області погоджено понад 40 тисяч доз різних вакцин проти COVID-19

Для Черкаської області погоджено понад 40 тисяч доз різних вакцин проти COVID-19
в Новини

Для Черкаської області погоджено постачання 41 510 вакцин, зокрема: 12 870 доз “Pfizer”, 7 040 доз “CoronaVac” та  21 600 доз “AstraZeneca”. Про це під час брифінгу щодо епідситуації в області повідомила заступниця начальника Управління охорони здоров’я Черкаської ОДА Тетяна Бондар. 

Завтра, 4 червня, до Черкаської області має надійти 7 022 вакцини “Pfizer”.Загалом для Черкащини погоджено отримання 12 870 доз “Pfizer”, які постачатимуться за мірою використання. Ця поставка призначена для застосування працівникам освіти та осіб з першого та другого етапів вакцинації, передбачних дорожньою картою. Від 5 червня для проведення щеплень вакциною “Pfizer” задіюватимуть медичних працівників 15 мобільних бригад.

Тетяна Бондар додала, що введення другої дози вакцини “CoronaVac” на території області завершено вчора. Для області погоджено отримання 7 040 доз цієї вакцини, її мають привезти найближчим часом. “CoronaVac” використовуватимуть для центрів пробації, маломобільних груп населення, органів державної лісової охорони, морського та річкового транспорту, поштового зв’язку, дорожнього господарства, митниці, Держпродспроживслужби, СБУ, МВС та осіб із листа очікування вакцинації.

“AstraZeneca” до області має надійти у кількості 21 600 доз для введення другої дози для осіб, які вакцинувалися із 10 березня 2021 року” , – повідомила Бондар.

Зазначимо, у Черкасах створюють центр вакцинації від коронавірусної інфекції на базі будинку культури ім. І.Кулика на вул. Благовісній, 170, (хол та концертна зала на першому поверсі).