Для ОСББ Черкащини проведуть вебінар про енергоефективність

webinar
besplatka_728_90_ukr

Департамент інфрастуктури та житлово-комунального господарювання облдержадміністрації спільно з координатором Програми розвитку ООН у Черкаській області та регіональним консультантом IFC з підтримки Фонду енергоефективності України організовує 15 липня вебінар «Чому співвласники? Чому ОСББ? Енергоефективність багатоквартирного будинку». Його проведуть за допомогою додатку Zoom Meetings.

На вебінарі піднімуть питання:

  1. «Чому співвласники? Чому ОСББ? Процедура перереєстрації ЖБК в ОСББ», а саме: відносини власності у багатоквартирному будинку; поняття управління багатоквартирним будинком та його форми; правовий статус ОСББ;
  2. «Багатоквартирний будинок: основи енергоефективності», а саме: з чого починати енергомодернізацію?; джерела економії в багатоквартирному будинку; втрати тепла багатоквартирного будинку та ефективність різних заходів енергомодернізації; державна підтримка енергомодернізації.

Вебінар відбудеться з 10-00 до 11-35 години. До участі запрошуються представники районних державних адміністрацій, виконавчих комітетів міських рад міст обласного значення, об’єднаних територіальних громад, голови ОСББ та громадяни, які бажають створити ОСББ. Попередня реєстрацією за посиланням.

Для участі у вебінарі необхідно встановити додаток Zoom Meetings. Встановлення додатку Zoom Meetings та вхід у вебінар відбувається за посиланням (Meeting ID: 892 5131 2414 Password: 987333).

First1

Можливо Вас зацікавить