Для ПАТ “Черкасиобленерго” нещодавно придбали нові автомобілі (ФОТО)

Для ПАТ “Черкасиобленерго” нещодавно придбали нові автомобілі (ФОТО)
в Новини

Нові двадцять автомобілів Great Wall Wingle 6, які нещодавно придбали для оперативно-виїзних бригад Товариства, вже активно використовуються в роботі. Завдяки сучасній техніці енергетикам вдається оперативніше виконувати професійні завдання та обслуговувати споживачів. Про це повідомляє пресслужба ПАТ “Черкасиобленерго”.

Так, працівники Драбівської філії відокремленого структурного підрозділу «Золотоніські енергетичні мережі» ПАТ «Черкасиобленерго» оперативно виїжджають на місце події на новому автомобілі. Кажуть, що тепер швидко та комфортно можуть дістатись у будь-який куточок району, незважаючи на погоду або час доби.

– Машина дуже зручна, тепла. Є навіть підігрів сидіння, щоб не мерзли ні ми, ні бригада. Такого ще не було в наших автомобілях. На ходу дуже добре себе поводить, висока прохідність, дозволяє їздити по наших дорогах. Видимість хороша. Коли рухаємося назад, камера показує нам напрямок руху і перешкоди. Хлопці дуже задоволені, всі водії і електромонтери. Автомобіль надійний, переконаний, буде довго служити і допомагатиме нашому району,- розповів під час поїздки водій оперативно-виїзної бригади Драбівської філії Сергій Трохимець.

Також він зазначає, що новий автомобіль – це дуже доречне і важливе оновлення, оскільки бригада має можливість швидше доїжджати до місця пошкодження, особливо в нічний час доби.

Завдяки тому, що ми отримали цей автомобіль, працювати стало набагато комфортніше, поставлені задачі ми виконуємо якісніше, набагато швидше. Рівень безпеки автомобіля – на висоті, ми працюємо, не хвилюючись, що з автомобілем щось трапиться. Ми дуже задоволені і дуже всім дякуємо,- поділився враженнями від роботи на новому автомобілі водій-електромонтер ОВБ Драбівської філії ВСП «Золотоніські енергетичні мережі» ПАТ «Черкасиобленерго» Микола Фесенко.