Для понад 1500 випускників у Черкасах завершився навчальний рік (ФОТОРЕПОРТАЖ, ВІДЕО)

Для понад 1500 випускників у Черкасах завершився навчальний рік (ФОТОРЕПОРТАЖ, ВІДЕО)
в Новини, Освіта і наука

Сьогодні, 27 травня в Черкасах завершився навчальний рік. Урочисто відзначили кінець навчання в сквері імені Богдана Хмельницького. Про це повідомляє журналістка «ВиЧЕрпно» з місця події.

Зустріч відбувалася в форматі живого спілкування з міським головою Анатолієм Бондаренком. Усі охочі могли поставити будь-які запитання очільнику міста.

«Цей випускний ми проводимо не так як завжди. Ми вже зовсім інші, ви за ці дні подорослішали на роки. Ви наша гордість, діти! Я хотів би танцювати цього дня з вами вальс на Соборній площі… я хотів, щоб вас було півтори тисячі, а не по одному представнику з кожної школи. Бажаю вам здоров’я, успіхів, мирного неба й гарної долі в житті. Нашій країні я бажаю миру й процвітання», – звернувся до випускників Анатолій Бондаренко.

Цьогоріч загальноосвітні заклади Черкас завершили понад 1500 школярів. Із них – 62 переселенці.

На заході відбулася церемонія нагородження освітян, які допомагають армії і на базі своїх навчальних закладів організували гуманітарні центри. За активну громадську позицію, патріотизм, доброчинність і співпрацю на терені допомоги українській армії нагородили медалями і грамотами директорів черкаських шкіл.

Наприкінці заходу випускники написали свої мрії на літачках й надіслали їх у майбутнє. На карті України усі охочі написали свої побажання місту та країні.